प्रदेश २ कै पहिलो सामुदायिक रेडियो नारायणी एफ.एम १५ बर्ष पूरा गरी १६ औं बर्षमा प्रवेशवीरगन्ज, ४ कात्तिक । प्रदेश २ को पहिलो सामुदायिक रेडियो नारायणी एफ.एम.१०३.८ मेगाहर्ज आजबाट १५ बर्ष पूरा गरी १६ बर्षमा प्रवेश गरेको छ । सशक्तिकरणका लागि अनुसन्धान, चेतना र संचार नेपाल (रेस नेपाल) द्वारा संचालित सामुदायिक रेडियो नारायणी एफएम १०३.८ मेगाहर्ज स्थापना भएको १५ वर्ष पुरा भएर १६ औं वर्ष प्रवेश गरेको उपलक्ष्यमा नारायणी एफएमले आज देखि विभिन्न कार्यक्रमको आयोजना गर्दैछ ।

नारायणी एफ.एम.का कार्यकारी अध्यक्ष गोविन्द देवकोटाले १६ औं बर्ष प्रवेशको सुखद घडीमा नारायणी एफएमलाई माया गरेर यहाँसम्म ल्याउन सहयोग पु¥याउनु हुने रेडियोका श्रोता, विज्ञापनदाता,सहयोगी तथा शुभेच्छुकहरुमा हार्दिक शुभकामना सहित धन्यवाद दिनु भएको छ । बार्षिकोत्सवको अवसरमा नारायणी एफ.एम.ले आज मानव सेवा आश्रममा खाना खुवाउने कार्यक्रम राखेको छ ।

यस्तै कार्तिक ८ गते अन्तर एफ.एम.व्याडमिण्टन प्रतियोगिताको आयोजना गर्ने र कार्तिक १३ गते बार्षिक उत्सवको विशेष समारोहको आयोजना गरिने नारायणी एफ.एम.का कार्यकारी अध्यक्ष देवकोटाले जानकारी दिनुभयो ।

नारायणी एम.एम स्थानीय भाषा, कला, साहित्य, रीतिरिवाज र संस्कृतिको प्रवद्र्धनका लागि अभियान जारी राख्न प्रतिवद्ध रहेको पनि देवकोटाले बताउनुभयो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

नेपालमा  आज थप  २४ जनामा ओमिक्रोन पुष्टि
नेपाल प्रहरीका २६ एसएसपीको सरुवा
नारायणहिटी संग्रहालय परिसरमा बन्दै गरेको रेष्टुरेन्टको संरचना भत्काइयो
प्रदेश नं २ मा धान उत्पादन घट्यो